Podporují mě

Já znám Honzu Lacinu 30 let. Imponuje mi na něm, že se vždycky najde v tom, co právě dělá. Tak jako se našel v novináři, tak se našel v hospodském a tak se našel i v zastupiteli. Držím celému STANu i Honzovi Lacinovi palce.
Jan Hřebejk
režisér
Honza Lacina je vzácný případ politika, který to, co si myslí, říká a dělá. A to, co si myslí, souzní i s tím, co si myslím já.
Tomáš Měcháček
herec, moderátor, showman
S Honzou Lacinou dlouhodobě spolupracuji na radnici Prahy 6. Když jsem tam kdykoli potřeboval něco prosadit v oblasti transparentnosti, otevřenosti, přístupu k informacím, tak mě vždycky zásadním způsobem a bez zaváhání podporoval. Honza má na roli politika skutečně přesné vzdělání. A nejenom to. On má i tu obrovskou zkušenost z komunální politiky. Ví, jak se věci dojednají a má takovou tu praktickou zkušenost od podlahy, ze země, z terénu, co udělat pro lidi.
Oldřich Kužílek
expert na transparentnost
Honzu Lacinu znám víc než 20 let. A vím, že cokoli dělal, ať už to byla práce v Reflexu jako novinář nebo jako úspěšný kavárník anebo jako režisér Krásných ztrát v televizi, dělal pořádně, s obrovským nasazením a hlavně poctivě.
Juanita Kansil
provozovatelka indonéské restaurace
Před 7 lety mě Honza Lacina oslovil, jestli se nechci zapojit do komunální politiky na Praze 6. A nikdy jsem toho nelitoval. Honza je skvělý lídr, člověk, který pozvedl kulturu na Praze 6 na úroveň, kde tady nikdy nebyla.
Petr Prokop
ředitel Kulturního centra Vzlet a divadla VOSTO5
Honzu Lacinu každou sobotu dopoledne na farmářských trzích prověřuji otázkami zleva zprava. Honza je náš skvělý host, ale i skvělý politik.
Filip Töpfer
husí král
S Honzou Lacinou jsme spolu chodili na základku, mnoho let taky do lidové školy umění. Má moji plnou důvěru.
Libor Bezděk
ředitel Domu dětí a mládeže hlavního města Prahy
Honza Lacina je ten nejlepší člověk, kterého znám.
Saša Herainová
spoluobčanka
Honza Lacina je můj spolužák ze základní školy a od té doby, co pracuje na radnici, toho pro Prahu 6 udělal hodně.
Františka Vanderscheldenová
spolužačka
Tátu mám ráda a vím, že to, co dělá, ho baví.
Laura Sára Klímová
dcera